Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #662143

Yo a buli!

Na eddig ok.

Remélem nem törik le a bika szarvát félkor :D

Új ATHk kint. DAX, SP egyaránt!

Ha így marad jó lesz a chartom máról tovább.