Re: nincs cím 2013. szeptember 18. 20:27 Hathor Előzmény: #662143 Yo a buli! Na eddig ok. Remélem nem törik le a bika szarvát félkor :D Új ATHk kint. DAX, SP egyaránt! Ha így marad jó lesz a chartom máról tovább.