Látod mondtam, hogy még örülni fogsz !!
Évek óta maszatol a kormány....mégis miért változtatna és legfőképpen mit is?
Utasításod alapján cselekedtem.
http://postimg.org/image/4ditcp36b/
http://postimg.org/image/pnnxr8mgt/
Egy gyakorlott szem könnyen átlátja.
Hibázról nem hallottatok, neki jó gondolatai voltak régen
bizony le vagyunk maradva, ezt okozza a nagytőke bizalomvesztése
kéne valami apró,valami korrekt, nem belefingokanulláslisztbe dolog és a BÉT eldurranna mint a pubertázs gyerek az első randin, így se kevés a longom, de ha meglátom az első pozitív jelét a kormányzati hozzáállásnak túlméretre vásárlom magam.....
azt a k***a! -ez odaba***-ot rendesen
most örülök csak igazán, hogy a végén lezártam a maradék shortjaimat is.
Egyszerűen csak megérzés volt
no meg azért a könyvből is látszódott
Bux is elindulhatna már végre valahára most már ,-)
Yol le vagyunk maradva, szétvert papírokkal továbbra is.
Ingatlanok éledeznek már azt érzem.
Yo a buli!
Na eddig ok.
Remélem nem törik le a bika szarvát félkor :D
Új ATHk kint. DAX, SP egyaránt!
Ha így marad jó lesz a chartom máról tovább.
Azt mondták h semmi sem változik. Erre kint közel 1% up 1 perc alatt...
bocsi...egy kicsit eltévedtem
de most koncentrálok Berni papára...
nézz be Magyarország topikba..Én mondtam a nemzeti sportunk a foci.
Erre azonnal igazolást kaptam..álkérdés volt.
Hello Hathor, jó volt az a reggeli grafikonod, de már akkor látszott hogy a trendvonal alatt poroszkál a Bux...szóval ma este meg ez a FED mizéria megint...
nem tudom előre én sem hogy mi lesz,
de én remélem hogy tartósan elindulunk, és végre elesik a határidőben a 18.000.
célár az Egon féle 16.000 lenne.
erről beszéltem nyuszó-muszó!:)- mi magyarok külön úton járunk...
Én is viszem mindjárt focizni az én fiamat.. Lehet egy helyre járunk? :D
Helyes! Csak ne essen az eső.
Ezt az oldalt megnyitod, a böngészésnél kiválasztod a gépedről a képet, családbarát mező kipipálva, és feltöltés.
Utána ami kis képet behoz, ráklikk akkor nagyobb kép lesz, annak a weboldal címét kimásolod ctrl+Cvel, majd beilleszted ide ctrl+V-vel..
Üdv.
Focizni? miért nem rögbizni bézbolozni krikettezni, kosarazni?
Hogyan kell képet beilleszteni ?
Este felteszem ,de most viszem a fiam focizni.