Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #662147

bizony le vagyunk maradva, ezt okozza a nagytőke bizalomvesztése

kéne valami apró,valami korrekt, nem belefingokanulláslisztbe dolog és a BÉT eldurranna mint a pubertázs gyerek az első randin, így se kevés a longom, de ha meglátom az első pozitív jelét a kormányzati hozzáállásnak túlméretre vásárlom magam.....