Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Aptiti

azt a k***a! -ez odaba***-ot rendesen

most örülök csak igazán, hogy a végén lezártam a maradék shortjaimat is.

Egyszerűen csak megérzés volt

no meg azért a könyvből is látszódott