Hozzászólás
Aptitiazt a k***a! -ez odaba***-ot rendesen
most örülök csak igazán, hogy a végén lezártam a maradék shortjaimat is.
Egyszerűen csak megérzés volt
no meg azért a könyvből is látszódott
azt a k***a! -ez odaba***-ot rendesen
most örülök csak igazán, hogy a végén lezártam a maradék shortjaimat is.
Egyszerűen csak megérzés volt
no meg azért a könyvből is látszódott