Re: nincs cím 2013. szeptember 18. 20:29 Hathor Előzmény: #662145 Bux is elindulhatna már végre valahára most már ,-) Yol le vagyunk maradva, szétvert papírokkal továbbra is. Ingatlanok éledeznek már azt érzem.