Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1312

Re: ds

#660880 Euroman Előzmény: #660877

hát az, hogy élünk nem egy nagy wasistdas....ha megszülettünk muszáj élnünk, hacsak nem végzünk magunkkal....sajna it csak egyik napról a másikra...

Re: ds

#660878 Euroman Előzmény: #660874

fed elnökjelölt visszalépésének örülnek...a franc tudja miért....talán mumus volt ez a pali

Re: ds

#660877 Hathor Előzmény: #660874

Állandó kérdés ez nálatok..

Waszikám..

Élünk! Az a nagy öröm!

Kérdem én. Mi a nagy szomorúság?! ,-)

DAX új csúcson ma. S&P is elérte mindenkori csúcsát.

E-star is duplázott egy hét alatt :D

Induljon a banzáj! ,-)

csőőőd, minden csőőőd :D

Re: nincs cím

#660563 Borska Előzmény: #660494

én veszegettem még hozzá :) minuszos kt után fel szokott ugrani +200ra :) remélem beindítanak jövő héten egy mini shortzárási pánikot , elsődleges target 18600 és környéke, ha átviszi akkor 18900, ha azt is ........ de ez a jövő zenéje

Re: nincs cím

#660466 Borska Előzmény: #660425

:) zárjon 400 föle bux, akkor szerintem hétfőn ,kedden akár a 650 is meglehetne hatiban

Re: nincs cím

#660425 Szika Előzmény: #660413

:) én meg pont délelőtt szórtam ki 400-on a 030-ast. de kicsit lejjebbre beálltam visszavenni, adok neki még egy esélyt. :)

hati long indult nálam :…

#660413 Borska

hati long indult nálam :)

adjunk neki egy esélyt

Re: nincs cím

#659844 macika Előzmény: #659823

ott 16500-nál nagy átkötések voltak

több 10e darab

ezért csalóka a forgalmat nézni

hát én is csak pislogok …

#659823 Aptiti

hát én is csak pislogok mi megy itt a MOL-ban

Azért tegnap 5mrd-ért megtépték +3%-ot most meg majdnem ugyanannyit esett 0,5mrd-os forgalommal igaz még korán van

Mindenesetre a shortjaim-nak jót tett. Szépen gyógyulgatnak.

azért titkon vártam egy …

#659592 Ibiza

azért titkon vártam egy évfordulós petárdadurrantást usában...messze még a nap.

Re: nincs cím

#659574 Ibiza Előzmény: #659567

ne érzékenykedj..senki nem bánt..de nyílván nem tudhatja a chart a politikai eseményeket..utólag rajzolódik bele a hatása.

a rajzaid legtöbbször azt mutatják NEKEM ha felfelé töri át akkor fel ha le akkor lemegy..olyat nem olvastam tőled a rajz mellé beírod idő kérdése mikor szálljon el az árfolyam...

hati shortok 400-nál bőv…

#659568 Aptiti

hati shortok 400-nál bővítve

most már aztán irgum-burgum lesz

SP hogy szakadna össze

Holnap is higítanom kell?