Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #659564

Annyi, hogy már nem fogok most másoknak mutogatni dolgokat.

Elég volt az ingyen cirkuszból, és még hallgassam is a kötekedést.

Minek?