Re: nincs cím 2013. szeptember 11. 16:45 Hathor Előzmény: #659564 Annyi, hogy már nem fogok most másoknak mutogatni dolgokat. Elég volt az ingyen cirkuszból, és még hallgassam is a kötekedést. Minek?