Re: nincs cím 2013. szeptember 13. 14:12 Szika Előzmény: #660413 :) én meg pont délelőtt szórtam ki 400-on a 030-ast. de kicsit lejjebbre beálltam visszavenni, adok neki még egy esélyt. :)