Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Szika Előzmény: #660413

:) én meg pont délelőtt szórtam ki 400-on a 030-ast. de kicsit lejjebbre beálltam visszavenni, adok neki még egy esélyt. :)