Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #659562

Mondtam, nyugodtan lehet rajta nevetni.

Én így gondolom. Rajtam kívül mindenki gondoljon mást, olvasson újságot.