Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Aptiti

hát én is csak pislogok mi megy itt a MOL-ban

Azért tegnap 5mrd-ért megtépték +3%-ot most meg majdnem ugyanannyit esett 0,5mrd-os forgalommal igaz még korán van

Mindenesetre a shortjaim-nak jót tett. Szépen gyógyulgatnak.