Hozzászólás
Aptitihát én is csak pislogok mi megy itt a MOL-ban
Azért tegnap 5mrd-ért megtépték +3%-ot most meg majdnem ugyanannyit esett 0,5mrd-os forgalommal igaz még korán van
Mindenesetre a shortjaim-nak jót tett. Szépen gyógyulgatnak.
hát én is csak pislogok mi megy itt a MOL-ban
Azért tegnap 5mrd-ért megtépték +3%-ot most meg majdnem ugyanannyit esett 0,5mrd-os forgalommal igaz még korán van
Mindenesetre a shortjaim-nak jót tett. Szépen gyógyulgatnak.