Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#657683 exmnbs1 Előzmény: #657672

új ATH nem lesz mindjárt????

még a századolt ATH is odébb van(((((((((((((((((

Re: nincs cím

#657682 exmnbs1 Előzmény: #657671

az E-csillagodnak felesleges

lásd auditori jelentés

időhúzásra jó az ítélet úgy pár hónapig max

márcsak a Mieliczet kell bedönteni a hitellel

árbevétel úgy feleződött hogy Gorlicze még benne volt((((((((

Re: nincs cím

#657681 exmnbs1 Előzmény: #657667

aztán mennyi is volt belőle a puffer???

a fele?????

az utolsó 25K-val meg zárás előtt pár perccel álltak be?????

10m-nak a többszöröse áll be a tolvajokhoz ilyen esetben

Re: nincs cím

#657671 Hathor Előzmény: #657667

"80 volt az árfolyam

Trollal jött a kárhozat.

Mindörökké mondta essen, essen!

tudjátok! Nincsen messze Essen!!

Örült már a troll csapat,

örömük nekem erőt ad,

drukkoljunk hát együtt gallok,

az E-csillagok halhatatlanok!"

Re: nincs cím

#657667 Hathor Előzmény: #657542

Yol láttam, hogy 107.000darabot akartak venni záró körül?

Az a 4%a a teljes részvény pakettnek..

ma már kell a papír a népnek, tegnap még 84nél új verset kértek..

Re: nincs cím

#657624 exmnbs1 Előzmény: #657563

jut eszembe, tpt-t ismét megszegték

az aug 22-i mérleget hetekkel később hozták nyilvánosságra

Re: nincs cím

#657561 exmnbs1 Előzmény: #657557

E-Star esco nem adott le tavalyi mérleget

E-Star Management dettó

mert olyan jól állnak)))))))

Re: nincs cím

#657559 stock33 Előzmény: #657546

"Szerintem csak találgat"

:) úgy valahogy. most képzeld el, hogy mondjuk az ötöslottó nyertese kiállna, és elkezdené magyarázni, hogyan kell a lottón nyerni. gyakran használva a "szisztéma", jelen esetben a "chart" szót. vajon mennyien bírnák ki röhögés nélkül az előadását? ezzel pont, hogy magát járatja le...

Re: nincs cím

#657558 cédrus Előzmény: #657549

az, főleg tőled, hungária extra dry, baszki

de jut eszembe, mi lett a nagy megmondásokkal még úgy 400-500 körülről?

Re: nincs cím

#657557 cédrus Előzmény: #657546

Lehet. Mivel egy duplázás benne lehet akár, lehetett úgy gondolkozni, hogy egy kaszinót megér. Bár azért érdekes, hogy valaki egy ilyen elsőfokú ítélet után, a másodfok kihirdetése előtt egy-két nappal elkezdi hangoztatni a vételeit. Én már annak is örülök, ha mindenki kicsit jobban figyel, hogy miket mond kegben, és abból aztán mi lesz.

Re: nincs cím

#657552 exmnbs1 Előzmény: #657546

egyelőre azt sem lehet tudni mikor volt a tárgyalás

múltkor 3 nap múlva került be a cégközlönybe

Re: nincs cím

#657549 Ibiza Előzmény: #657533

:) te beteg vagy..pf szökevény :D..soha nem viszed semmire mert irígy és buta vagy..figyelnél az okosabbra..még tanulhatnál is.

Re: nincs cím

#657546 Ferenc86 Előzmény: #657519

Szerintem csak találgat és most bejött neki, nem hinném hogy ilyen nagybefolyású lenne.. egy bírói ítéletet azért nem sokan tudnak előre, maga a bírón kívül..