Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#657855 exmnbs1 Előzmény: #657835

"összerakja a puzlet, és "

ja, december óta azt hazudja hogy nincs csőd((((((((

Re: nincs cím

#657854 exmnbs1 Előzmény: #657852

)))))

szeptember 1-től kizárólagos szerződése van szvsz ide

úgyhogy most kegben kussol

Re: nincs cím

#657847 stock33 Előzmény: #657835

valamit nagyon benéztél. én speciel csak röhögök rajta :) chart-ot elemezni egy részvénynél, aminek a sorsa egy bírósági ítélettől függ? :) ez mindent elárul a "munkásságáról". piros-feketét játszik, ami az ő dolga, ő pénze, csinálja, baromira nem érdekel. a gond ott van, hogy ezt "tudományként" tálalja, ez viszont már röhejes :)

Ennyi irígy embert még n…

#657835 hosszhuszár

Ennyi irígy embert még nem hordott a hátán egyik topik sem, na, jó, talán a keg...

Miért kell, nem értem, megjátszotta, bejött, Harthor a bennfentes, hagyjuk már, ismeritek ti?

Komolyan veszi amit csinál, eljár közgyűlésekre, amire Ti nem veszitek a fáradságot, olvas, chartot elemez, ( megjegyzem, ebben megszállott) összerakja a puzlet, és megjátssza, amit kisakkozott...ráadásul be is írja ide, ha valaki utána akar menni, mehet...

Hagyjátok Őt, túlmisztifikáljátok.....

Re: nincs cím

#657817 Hathor Előzmény: #657797

Örülök, ha megtudtalak nevettetni.

Végre nem szomorkodó embereket kell olvasnom.

Ez is valami...

Re: nincs cím

#657815 Hathor Előzmény: #657797

Örülök, ha meg tudtalak nevettetni.

Végre nem szomorkodó embereket kell olvasnom.

Ez is valami...

Re: nincs cím

#657797 stock33 Előzmény: #657783

nincs nekem semmi bajom azzal, ha valaki lottót játszik, az Ő pénze. röhögni csak akkor kezdek rajta, amikor azt kezdi magyarázni, hogy midez mögött "tudomány", azaz szisztéma, pl. jelen esetben a bűvös "chart" van :) itt válik komolytalanná az emberünk :)

Re: nincs cím

#657783 Zotya32 Előzmény: #657782

ez pedig normális.. a lottót is tudományos alapon játsszák az emberek.. re: születési dátumok, kedvenc számok és egyéb balgaságok :)

Re: nincs cím

#657782 stock33 Előzmény: #657771

kaszinózik, ennyi. a röhögés részemről akkor indul be, amikor "tudományt" akar a lottózás mögé varázsolni :)

Re: nincs cím

#657771 Zotya32 Előzmény: #657766

annak a cikknek semmi köze Hathorhoz. Speki vétel volt, amit bárki megtehetett egész héten. nem is 90-nél vette, hanem még amikor elindult 100 fölé, 111-ig... szóval akár még bukóban is ülhet ma a 98-as záróval...

vannak bátrak, akik mernek játszani a tűzzel...

Re: nincs cím

#657768 walex Előzmény: #657765

Csak remélni merem, hogy a sors alaposan megbünteti majd, mert van miért, ha már búúúúza Szász nem csinált semmit, akárcsak az elődje.

Re: nincs cím

#657765 Zotya32 Előzmény: #657762

tolvajmédiás főnök infarktusa vagy igaz, vagy nem. Ha igen, akkor remélhetőleg mindennap eszébe jut, hogy ezt miért is kapta a sorstól... remélem megtért vmelyik Istenhez, és bőszen imádkozik, és bűnbocsánatért esedezik...

Re: nincs cím

#657762 walex Előzmény: #657758

Egyetértek. Megjátszotta, bejött. Ezzel az erővel az ellenkezője is lehetett volna.

Mindenesetre én kerülöm a T-s papírokat. Lehet velük keresni, ha időben száll be az ember, de irtó nagyot lehet velük bukni, ahogy már én is jártam a kezdetek kezdetén. Remélem, a tolvajmédiás kopasz patkány gyógyszerre költi.

Ezek a T-s papírok olyanok, mint a rulett. Felrakod a pirosra/feketére és vagy bejön vagy nem. 50-50%. Sőt! Jobban jár az ember, ha egyből a kaszinóba megy a rulettasztalhoz és nem a BÉT-re, kaszinóban nagyobb esélye lenne nyerni.

Re: nincs cím

#657758 Zotya32 Előzmény: #657750

miért használt volna? mert vett 100 körül és beírta? kedden még speki cikk is megjelent, volt 2-3 nap vásárolni, a bírósági döntés is várható volt már a hétre, a forgalom emelkedéséből is látszott, hogy vmi lesz. Kockáztatott és nyert. Gratula. Lottó volt és bejött neki, semmi többet nem kell mögé gondolni.

Re: nincs cím

#657750 birkanyiiroo Előzmény: #657553

Egyszerű lélek, de amellett jó adottságokkal bíró speki. Jelen esetben szerintem bennfentes információkat is használt. A papír súlyát tekintve ennek büntetőjogilag 0 a jelentősége.

Re: nincs cím

#657743 exmnbs1 Előzmény: #657736

valahogy rajtad kívül senki sem jár örömtáncot és a portfolion sem

lejátszottál a papíroddol együtt alaposan

Troll dilibogyi van megi…

#657736 Hathor

Troll dilibogyi van megint itt...

Hagyjuk őket érvényesülni papír nélkül lebeszélni tovább akkor, a sok lebigyesztett smileval együtt.