Hozzászólás
HathorA trollok meg csak trollok.
Tolják tovább az ostobaságokat és a csődjüket.
na ezért sem olvasok már.
Tiszta gáz lett a fórum a trolloktól Ráadásul papírt sem akarnak venni, csak lebeszélni az árfolyamokat..
Egyiknek sincs papírja. Sem KEG, sem E-star, se hati de tolják a csődöt
Nézzünk már körbe emberek..