Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Hathor

A trollok meg csak trollok.

Tolják tovább az ostobaságokat és a csődjüket.

na ezért sem olvasok már.

Tiszta gáz lett a fórum a trolloktól Ráadásul papírt sem akarnak venni, csak lebeszélni az árfolyamokat..

Egyiknek sincs papírja. Sem KEG, sem E-star, se hati de tolják a csődöt

Nézzünk már körbe emberek..