új ATH nem lesz mindjárt????
még a századolt ATH is odébb van(((((((((((((((((
új ATH nem lesz mindjárt????
még a századolt ATH is odébb van(((((((((((((((((
az E-csillagodnak felesleges
lásd auditori jelentés
időhúzásra jó az ítélet úgy pár hónapig max
márcsak a Mieliczet kell bedönteni a hitellel
árbevétel úgy feleződött hogy Gorlicze még benne volt((((((((
aztán mennyi is volt belőle a puffer???
a fele?????
az utolsó 25K-val meg zárás előtt pár perccel álltak be?????
10m-nak a többszöröse áll be a tolvajokhoz ilyen esetben
Vajon hétfőn kilép fel az árfolyam ebből a csökkenő ékből?
ennek megfelelően a csökkenő csúcsokra húzott leszorító alól? :D
"80 volt az árfolyam
Trollal jött a kárhozat.
Mindörökké mondta essen, essen!
tudjátok! Nincsen messze Essen!!
Örült már a troll csapat,
örömük nekem erőt ad,
drukkoljunk hát együtt gallok,
az E-csillagok halhatatlanok!"
Yol láttam, hogy 107.000darabot akartak venni záró körül?
Az a 4%a a teljes részvény pakettnek..
ma már kell a papír a népnek, tegnap még 84nél új verset kértek..
jut eszembe, tpt-t ismét megszegték
az aug 22-i mérleget hetekkel később hozták nyilvánosságra
kénes dénes for prezident
E-Star esco nem adott le tavalyi mérleget
E-Star Management dettó
mert olyan jól állnak)))))))
"Szerintem csak találgat"
:) úgy valahogy. most képzeld el, hogy mondjuk az ötöslottó nyertese kiállna, és elkezdené magyarázni, hogyan kell a lottón nyerni. gyakran használva a "szisztéma", jelen esetben a "chart" szót. vajon mennyien bírnák ki röhögés nélkül az előadását? ezzel pont, hogy magát járatja le...
az, főleg tőled, hungária extra dry, baszki
de jut eszembe, mi lett a nagy megmondásokkal még úgy 400-500 körülről?
Lehet. Mivel egy duplázás benne lehet akár, lehetett úgy gondolkozni, hogy egy kaszinót megér. Bár azért érdekes, hogy valaki egy ilyen elsőfokú ítélet után, a másodfok kihirdetése előtt egy-két nappal elkezdi hangoztatni a vételeit. Én már annak is örülök, ha mindenki kicsit jobban figyel, hogy miket mond kegben, és abból aztán mi lesz.
te tényleg nem tudod, hogy mit jelent az a szó, hogy csőd?
egyelőre azt sem lehet tudni mikor volt a tárgyalás
múltkor 3 nap múlva került be a cégközlönybe
:) te beteg vagy..pf szökevény :D..soha nem viszed semmire mert irígy és buta vagy..figyelnél az okosabbra..még tanulhatnál is.