Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

cédrus Előzmény: #657496

meg a bennfentes kereskedelem is ilyen. Honnan is tudtad Te napokkal ezelőtt, hogy mi lesz az ítélet? Vagy szerinted felszámolás esetén is jó lett volna a papír, igaz? Kicsit se volt feltáűnő a keges elköszönés, majd e-staros vételek hirtelen. Persze ott majd a kgy...tehát ott ismét vannak bennfentes értesülések.

Van bőr a pofádon bazdmeg