Re: nincs cím 2013. szeptember 6. 21:02 Hathor Előzmény: #657671 Vajon hétfőn kilép fel az árfolyam ebből a csökkenő ékből? ennek megfelelően a csökkenő csúcsokra húzott leszorító alól? :D http://postimg.org/image/bp0i5l58n/