Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #657542

Yol láttam, hogy 107.000darabot akartak venni záró körül?

Az a 4%a a teljes részvény pakettnek..

ma már kell a papír a népnek, tegnap még 84nél új verset kértek..