Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #657533

:) te beteg vagy..pf szökevény :D..soha nem viszed semmire mert irígy és buta vagy..figyelnél az okosabbra..még tanulhatnál is.