Re: nincs cím 2013. szeptember 6. 16:33 Ibiza Előzmény: #657533 :) te beteg vagy..pf szökevény :D..soha nem viszed semmire mert irígy és buta vagy..figyelnél az okosabbra..még tanulhatnál is.