Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#657540 Hathor Előzmény: #657532

Itt csak saját butaságok vannak, és csőd kajálások..

Van aki eladta 10milkás befektetését 80.000Ftért ugye, mert csőőődöt kiabálnak a papír nélküliek.

mindössze 9.9Millió bukó jut nekik..

Másik nem mer semmit venni, mert minden csőőd.

Most meg mérgelődik, hogy nem tud venni.

Éljenek a trollok

Re: nincs cím

#657538 Sly-- Előzmény: #657519

Nem tudott Ő semmit, csak feltett egy zsetont a pirosra a kaszinóban.

És most erre éljenzi magát.

Re: nincs cím

#657533 cédrus Előzmény: #657531

marhaság, mint általában

mondjuk nyaltál neki elég keményen már pár százzal feljebb is

Re: nincs cím

#657532 Hathor Előzmény: #657528

Eddig jó indikátor voltam..

tudtad hogy szakadás lesz, ha megjelenek..

Ne provokálj, megkértelek.

Csűröd csavarod a dolgokat, mint egy troll.

Re: nincs cím

#657531 Ibiza Előzmény: #657519

aha bennfentes..biztosan..már ezerszer elmondta szte mi van..

ha lemaradtál magadat hibáztasd..

A trollok meg csak troll…

#657529 Hathor

A trollok meg csak trollok.

Tolják tovább az ostobaságokat és a csődjüket.

na ezért sem olvasok már.

Tiszta gáz lett a fórum a trolloktól Ráadásul papírt sem akarnak venni, csak lebeszélni az árfolyamokat..

Egyiknek sincs papírja. Sem KEG, sem E-star, se hati de tolják a csődöt

Nézzünk már körbe emberek..

Re: nincs cím

#657528 exmnbs1 Előzmény: #657525

az hogy téged ideszerződtettek mutatta a mutyit előre, nomeg a céljukat is

ki akarnak tárazni a maradék moslékból

Re: nincs cím

#657527 stock33 Előzmény: #657525

chartot? egy cégnél, aminek sorsa egy bírósági ítéleten múlik?

arra nem készítesz chartot, hogy mikor várható a következő lottó ötös?

Re: nincs cím

#657525 Hathor Előzmény: #657519

Elnézést.

Én chartot raktam be amire fordulatot vártam..

Még Kénes Dénes is látta..

hiába..

leghűbb olvasom volt..

na de nem kell a kamum a népnek, akkor nincs kamu

Re: nincs cím

#657519 cédrus Előzmény: #657496

meg a bennfentes kereskedelem is ilyen. Honnan is tudtad Te napokkal ezelőtt, hogy mi lesz az ítélet? Vagy szerinted felszámolás esetén is jó lett volna a papír, igaz? Kicsit se volt feltáűnő a keges elköszönés, majd e-staros vételek hirtelen. Persze ott majd a kgy...tehát ott ismét vannak bennfentes értesülések.

Van bőr a pofádon bazdmeg

Re: nincs cím

#657517 exmnbs1 Előzmény: #657512

érdekelt

jól mondod

a cég jelenlegi papírjainak kb 3%-át lehetne elsőzni most