nem sly, kedden Faragó (x) is volt
nekem mindegy menyi a részvény csak nyissák megfele a fűtéscsapot
Itt csak saját butaságok vannak, és csőd kajálások..
Van aki eladta 10milkás befektetését 80.000Ftért ugye, mert csőőődöt kiabálnak a papír nélküliek.
mindössze 9.9Millió bukó jut nekik..
Másik nem mer semmit venni, mert minden csőőd.
Most meg mérgelődik, hogy nem tud venni.
Éljenek a trollok
Nem tudott Ő semmit, csak feltett egy zsetont a pirosra a kaszinóban.
És most erre éljenzi magát.
marhaság, mint általában
mondjuk nyaltál neki elég keményen már pár százzal feljebb is
Eddig jó indikátor voltam..
tudtad hogy szakadás lesz, ha megjelenek..
Ne provokálj, megkértelek.
Csűröd csavarod a dolgokat, mint egy troll.
aha bennfentes..biztosan..már ezerszer elmondta szte mi van..
ha lemaradtál magadat hibáztasd..
A trollok meg csak trollok.
Tolják tovább az ostobaságokat és a csődjüket.
na ezért sem olvasok már.
Tiszta gáz lett a fórum a trolloktól Ráadásul papírt sem akarnak venni, csak lebeszélni az árfolyamokat..
Egyiknek sincs papírja. Sem KEG, sem E-star, se hati de tolják a csődöt
Nézzünk már körbe emberek..
az hogy téged ideszerződtettek mutatta a mutyit előre, nomeg a céljukat is
ki akarnak tárazni a maradék moslékból
chartot? egy cégnél, aminek sorsa egy bírósági ítéleten múlik?
arra nem készítesz chartot, hogy mikor várható a következő lottó ötös?
Elnézést.
Én chartot raktam be amire fordulatot vártam..
Még Kénes Dénes is látta..
hiába..
leghűbb olvasom volt..
na de nem kell a kamum a népnek, akkor nincs kamu
nekem egyre gyanúsabb, hogy te nem vagy tisztában a csőd fogalmával...
meg a bennfentes kereskedelem is ilyen. Honnan is tudtad Te napokkal ezelőtt, hogy mi lesz az ítélet? Vagy szerinted felszámolás esetén is jó lett volna a papír, igaz? Kicsit se volt feltáűnő a keges elköszönés, majd e-staros vételek hirtelen. Persze ott majd a kgy...tehát ott ismét vannak bennfentes értesülések.
Van bőr a pofádon bazdmeg