Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #657506ne izgulj miatta.. ,-)
E-star több embert érdekelt.
KEGben nem hisznek már E-star csőd után.
Azért július óta 50%ot ment fel, onnan van korrekció vissza.
Addig E-start veszünk. ,-)
Majd eljön a megvilágosodás ideje ott is.