Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #657506

ne izgulj miatta.. ,-)

E-star több embert érdekelt.

KEGben nem hisznek már E-star csőd után.

Azért július óta 50%ot ment fel, onnan van korrekció vissza.

Addig E-start veszünk. ,-)

Majd eljön a megvilágosodás ideje ott is.