Re: nincs cím 2013. szeptember 6. 16:20 Hathor Előzmény: #657519 Elnézést. Én chartot raktam be amire fordulatot vártam.. Még Kénes Dénes is látta.. hiába.. leghűbb olvasom volt.. na de nem kell a kamum a népnek, akkor nincs kamu