Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #657519

Elnézést.

Én chartot raktam be amire fordulatot vártam..

Még Kénes Dénes is látta..

hiába..

leghűbb olvasom volt..

na de nem kell a kamum a népnek, akkor nincs kamu