Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #657532Itt csak saját butaságok vannak, és csőd kajálások..
Van aki eladta 10milkás befektetését 80.000Ftért ugye, mert csőőődöt kiabálnak a papír nélküliek.
mindössze 9.9Millió bukó jut nekik..
Másik nem mer semmit venni, mert minden csőőd.
Most meg mérgelődik, hogy nem tud venni.
Éljenek a trollok