Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #657532

Itt csak saját butaságok vannak, és csőd kajálások..

Van aki eladta 10milkás befektetését 80.000Ftért ugye, mert csőőődöt kiabálnak a papír nélküliek.

mindössze 9.9Millió bukó jut nekik..

Másik nem mer semmit venni, mert minden csőőd.

Most meg mérgelődik, hogy nem tud venni.

Éljenek a trollok