Re: nincs cím 2013. szeptember 6. 16:25 Hathor Előzmény: #657528 Eddig jó indikátor voltam.. tudtad hogy szakadás lesz, ha megjelenek.. Ne provokálj, megkértelek. Csűröd csavarod a dolgokat, mint egy troll.