Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #657528

Eddig jó indikátor voltam..

tudtad hogy szakadás lesz, ha megjelenek..

Ne provokálj, megkértelek.

Csűröd csavarod a dolgokat, mint egy troll.