Hozzászólás
Hathortessék mondani..
van-e má csőőőőd?
cégközlönyben mikor kell olvasni?
Trollok felhívására figyelik az emberek tovább, mikor jön a csőd, f.a..
f.a.=fOSaTÁS
kimaradtak, lemaradtak..
yo98as kiakadást!
Huf: 299to :D
Most lehet gondolkodni, hogyan lehetne beszállni.
Nem egyszerű..
tőzsdepszciho..
ami tegnaőp drága volt, ma olcsó, ami 12Kn olcsó volt, tegnap drága volt 80on.
Ma meg már kéne.. de nincs.
Így lesz ez máshol is.
Nem bonya ez.