Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Hathor

tessék mondani..

van-e má csőőőőd?

cégközlönyben mikor kell olvasni?

Trollok felhívására figyelik az emberek tovább, mikor jön a csőd, f.a..

f.a.=fOSaTÁS

kimaradtak, lemaradtak..

yo98as kiakadást!

Huf: 299to :D

Most lehet gondolkodni, hogyan lehetne beszállni.

Nem egyszerű..

tőzsdepszciho..

ami tegnaőp drága volt, ma olcsó, ami 12Kn olcsó volt, tegnap drága volt 80on.

Ma meg már kéne.. de nincs.

Így lesz ez máshol is.

Nem bonya ez.