Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

E-Star

Re: nincs cím

#657343 Zotya32 Előzmény: #657342

lehet bent állnak 98-on sok 10k-val ami most nem látszik, csak majd ráugranak a spekák, megveszik aztán öntik rá a maradékot a lemaradókra?

Re: nincs cím

#657342 exmnbs1 Előzmény: #657338

eleve a csiinadratta miatt volt felfügg

nomeg a reggeli kis forgalommal terelnek a bennfentes kereskedésekről, szokásos forgatóköny

egyensúlyi kiiktatása pedig a futóverseny maipulálása

Re: nincs cím

#657341 Zotya32 Előzmény: #657340

még az is lehet, egyből leöntik alsóra és utána fel :))

jó műsor lesz, már várom az adást. :)

Re: nincs cím

#657340 macika Előzmény: #657337

azért nevetnék ha lefele nyitna

fecó meg lesne egy jót ))

nagyon sok zűr van még itt

Re: nincs cím

#657338 Zotya32 Előzmény: #657337

mindenhol... :)

azért ez szokatlan, hogy egyből folytatják... ez is vmi mutyi része?? kiakad és leöntik?? vagy mi lesz??

Re: nincs cím

#657317 exmnbs1 Előzmény: #657314

Cég Aj. Vétel

1 1 75 db 81 HUF

1 1 1 000 db 80 HUF

2 2 1 900 db 73 HUF

1 1 700 db 71 HUF

1 1 500 db 70 HUF

Eladás Cég Aj.

85 HUF 1 990 db 2 2

87 HUF 1 403 db 2 2

88 HUF 500 db 2 2

90 HUF 350 db 1 1

91 HUF 3 000 db 1 1

Napi min: 85 HUF Napi max: 85 HUF

Nyitó: 85 HUF Előző záró: 82 HUF

Utolsó kötés: 85 HUF, 10 db (2013.09.06. 09:02:08)

Összforgalom: 2 kötés, 100 db, 8 500 HUF

Re: nincs cím

#657275 exmnbs1 Előzmény: #657260

" Pedig azzal a forgatókönyvel járt volna mindenki rosszul (részvényes, kötvényes, stb)."

na ez az ami nem igaz

ha semmi sem jut senkinek akkor most mi van benne?

az esetben a kv-eseknek nem kellett volna mindenféle ki-beugráló belső adóssággal osztozni