Re: nincs cím 2013. szeptember 6. 13:40 Zotya32 Előzmény: #657337 mindenhol... :) azért ez szokatlan, hogy egyből folytatják... ez is vmi mutyi része?? kiakad és leöntik?? vagy mi lesz??