Re: nincs cím 2013. szeptember 6. 13:44 Zotya32 Előzmény: #657342 lehet bent állnak 98-on sok 10k-val ami most nem látszik, csak majd ráugranak a spekák, megveszik aztán öntik rá a maradékot a lemaradókra?