Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #657342

lehet bent állnak 98-on sok 10k-val ami most nem látszik, csak majd ráugranak a spekák, megveszik aztán öntik rá a maradékot a lemaradókra?