Re: nincs cím
Ferenc86 Előzmény: #657268Anno amikor emelkedő pályán volt 1000-ről, 6000-nél már megkérdeztem hogy mire fel van ez 6ezernél? Mikor 10Ft a névérték, hova emelkedik már? Senki nem tudta megmagyarázni, csak annyit hogy a névértéknek semmi köze a piaci árhoz.. meg mekkora sztori, s ehhez képest még a 6ezerről is megduplázta magát mert felment 12ezerig.. Sőt Exmnbs-s elvileg ott adott el, én meg csak végig néztem az egész emelkedést, mert nem tetszett. Aztán visszafele jövetnél 8ezer óta skalpolom max 1-2 napra beleülve, ennyi az egész.