Re: nincs cím
Ferenc86 Előzmény: #657243Igen, írta hogy vett, felvállalta a pozícióját, ebben az egyben tiszteletre méltó, merte vállalni, ha bukik ha nem, s elvileg ez most jó lesz neki. Exmnbs-től meg egyszer megkérdezte azt hiszem Monk hogy akkor ugyan írja már be ő is mit vesz és hol, s azt válaszolta rá neki hogy mi közöd van hozzá:D De más vételeit,kötéseit árgus szemekkel követik, s azonnal ugranak rá. S jól mondtad, ha ma a felszámolás hír jött volna, itt ugrálnának örömükben. Pedig azzal a forgatókönyvel járt volna mindenki rosszul (részvényes, kötvényes, stb). Érdekes mentalitás tehát. Én annak örülök, ha jól járnának a hitelezők, visszakapnák a pénzüket, az ár pedig emelkedne akkor a részvényesek is jól járnának.