feco 14.00.01-kor már nyomja is ))
azt nem tudom de orco csőd után sem volt túl frankó 1-2-re
veszel? ha gyors vagy 85-ért is kapsz, aztán vagy jó ár lesz vagy nem... :)
Nem lesz nyitóár?? Huha, ilyen már rég volt, azthittem egyensúlyi nyitás lesz.
el lehet gondolkodni a csődegyezségen
még az éles előtt.....
lehet bent állnak 98-on sok 10k-val ami most nem látszik, csak majd ráugranak a spekák, megveszik aztán öntik rá a maradékot a lemaradókra?
eleve a csiinadratta miatt volt felfügg
nomeg a reggeli kis forgalommal terelnek a bennfentes kereskedésekről, szokásos forgatóköny
egyensúlyi kiiktatása pedig a futóverseny maipulálása
még az is lehet, egyből leöntik alsóra és utána fel :))
jó műsor lesz, már várom az adást. :)
azért nevetnék ha lefele nyitna
fecó meg lesne egy jót ))
nagyon sok zűr van még itt
mindenhol... :)
azért ez szokatlan, hogy egyből folytatják... ez is vmi mutyi része?? kiakad és leöntik?? vagy mi lesz??
Cég Aj. Vétel
1 1 75 db 81 HUF
1 1 1 000 db 80 HUF
2 2 1 900 db 73 HUF
1 1 700 db 71 HUF
1 1 500 db 70 HUF
Eladás Cég Aj.
85 HUF 1 990 db 2 2
87 HUF 1 403 db 2 2
88 HUF 500 db 2 2
90 HUF 350 db 1 1
91 HUF 3 000 db 1 1
Napi min: 85 HUF Napi max: 85 HUF
Nyitó: 85 HUF Előző záró: 82 HUF
Utolsó kötés: 85 HUF, 10 db (2013.09.06. 09:02:08)
Összforgalom: 2 kötés, 100 db, 8 500 HUF
készülj;14:00
"2013. szeptember 6-i Tőzsdenapon 14 órától kezdődően az egyensúlyi-áras kereskedés mellőzésével visszaállítja." !!!!!
http://bet.hu/newkibdata/115182657/E_STAR_VENG_20130906_HU.pdf
már eddig is a felszámolás után is van megegyezést hirdette pl pf
" Pedig azzal a forgatókönyvel járt volna mindenki rosszul (részvényes, kötvényes, stb)."
na ez az ami nem igaz
ha semmi sem jut senkinek akkor most mi van benne?
az esetben a kv-eseknek nem kellett volna mindenféle ki-beugráló belső adóssággal osztozni