Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Próbáltam venni, de hát …

#657388 cédrus

Próbáltam venni, de hát nem sikerült. Könnyebb úgy, ha az ember előre tudja a hírt, nem igaz, hathor?

Re: nincs cím

#657387 Sly-- Előzmény: #657385

nincs értelme ott ácsorogni, ma úgysem lehet kapni

majd 3 limites nap után kb.

Re: nincs cím

#657378 Zotya32 Előzmény: #657375

ilyenkor felső limitet kell beírni, de azzal sem tudsz elég gyors lenni a bennfentes brokkolik miatt

a 2. felfügg visszaengedés is mp-re pontosan 5 perc után történt meg... mikor más esetben ez 5-6-7 perc is szokott lenni, random módon... ez egy qrva nagy bét-broki mutyi volt :)

Re: nincs cím

#657375 Ferenc86 Előzmény: #657373

Nem, elbénáztam, a 91-et akartam kivenni mikor az nem sikerült, utána küldtem a 98-ast dehát már 16ezer db volt előttem:((

Re: nincs cím

#657367 Zotya32 Előzmény: #657365

bennfentes mutyi, így fogják kihúzni 98-re is a visszaengedés után. beszállni nincs lehetőség napokig :)

Re: nincs cím

#657364 exmnbs1 Előzmény: #657357

ég Aj. Vétel

1 1 75 db 81 HUF

1 1 1 000 db 80 HUF

2 2 1 900 db 73 HUF

1 1 700 db 71 HUF

1 1 500 db 70 HUF

Eladás Cég Aj.

91 HUF 1 243 db 1 1

94 HUF 1 900 db 2 2

95 HUF 2 797 db 2 2

96 HUF 800 db 1 1

99 HUF 5 200 db 3 3

Napi min: 85 HUF Napi max: 91 HUF

Nyitó: 85 HUF Előző záró: 82 HUF

Utolsó kötés: 91 HUF, 1757 db (2013.09.06. 14:00:00)

Összforgalom: 12 kötés, 6 100 db, 535 098 HU

Re: nincs cím

#657362 Zotya32 Előzmény: #657360

6k-t vki vett egyből szünet

de ez tuti bróker volt, mert mp-re pontosan kivette.. ebből már kisbüfi nem kap.