Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #657198

de most az f.a-tól menekült meg a cég. örömhír, boldogság, kevés eladó, mi kell még? ha van eszük, felrángatják jó magasra, aztán lehet menekülni. kérdés, lesz-e rá majd vevő :)

de most szerintem inkább fel napokig, mint rögtön első nap +20%-ról -20%-ra kerüljön.