Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#656673 Hathor Előzmény: #656671

diszkont ár! mondtam

van aki fent szeret drágán venni, és lent olcsón eladni..

Re: nincs cím

#656671 Zotya32 Előzmény: #656617

az milyen durva, hogy most 1000 db-ot 85.000 ft-ért vehetsz meg, netán attól, aki azt 11.000-nél vette, azaz 11.000.000 ft-ért...

ehhez képest a phylaxia nyolcadolás biztonságos befektetés volt...

amúgy nutex-e-star konstelláció volt... :)

Re: nincs cím

#656617 exmnbs1 Előzmény: #656614

milyen érdekes hogy az évest megelőzte az előbb elkészült H1-es...

az is véletlen lehetett

Re: nincs cím

#656615 exmnbs1 Előzmény: #656601

meg fog az jönni ahogy a csőd is megjött

ahol te beültetnél azt ezerrel kell szórni

Re: nincs cím

#656614 Zotya32 Előzmény: #656611

kívánom, hogy így legyen, mert akkor nyerőben szálltál ki, de nekem ez akkor is büdös, én csak nézem. :)

Re: nincs cím

#656611 Hathor Előzmény: #656610

:DD

Ma is lehetett venni bőven...

adták a számukra drága papírt..

Ha adják, van ki szeretettel elfogadja.

12Knál meg olcsó volt, mert 15K kellett akkor nekik..

Ilyen a tőzsde.. ilyen volt, ilyen lesz.

Ha nem ilyen lenne, nem tőzsde lenne ,-)

100fölött ismét utolsó gazember leszek nekik.. :D

Yo8!

Re: nincs cím

#656610 Zotya32 Előzmény: #656608

meglátjuk.. mindenesetre gyanús ez a mozgolódás a papír körül... beindul a kereskedés, jön egy pr-cikk a tőzsdefórumon, rá 2 napra meg 20%-ot esik az árfolyam... ez nekem rosszat jelez előre. persze forintozni lehet, aki elkapja, de mivel nagy összegben nem tudsz venni meg kiszállni, így minek kockáztatni? azért a 3-5e ft-ért beragadni egy rossz hír miatt???

Re: nincs cím

#656606 Sly-- Előzmény: #656601

Szerencse, hogy te érted, mi történik.

"E-kaki 500, vegyen maci úr...."

Re: nincs cím

#656604 Zotya32 Előzmény: #656601

én nem is értek semmit, csak abból gondoltam, amit láttam. a zárás előtt beöntik 80-ra, már rég letelt az ítélkezési szünet, meg a 8 munkanap is, és még mindig nincs hír a bírósági döntésről... szóval ez a sorsdöntő ítélet bármikor bejöhet.. eddig alig volt forgalom, de most az utolsó 2-3 napban egyre többen kereskednek ekakival.... ebből gondoltam, hogy órák, napok kérdése a bírósági hír....

Re: nincs cím

#656601 Hathor Előzmény: #656581

Jön a fenét..

nincs itt semmi.

csak besz@riság.

Töketlen nép. Nem értenek semmit.

Re: nincs cím

#656581 Zotya32 Előzmény: #656547

az gondolom csak véletlen, hogy ma 5 előtt 10 perccel kezdték el szórni... a héten hír jön a bíróságról, hogy f.a. a végeredmény???

"2013. augusztus 21., sz…

#656552 Hathor

"2013. augusztus 21., szerda 17:46 Korányi G Tamás

Hatalomátvétel készül a KEG-nél ?

A jelek arra mutatnak, hogy a spekulatív hajlamú kisbefektetők szívének a Genesishez és a Greenenergy-hez hasonlóan kedves - és hasonló megítélés alá eső - KEG-ben akár hatalomátvétel is készülhet. Májusban a csaknem 15 millió részvénnyel rendelkező, cseppfolyós pb-gáz tároló cégben még senkinek sem volt 5 százalékot elérő tulajdonrésze, de júliusban két részvényes, Vajna Józsefné és Vajna Károly bejelentették, hogy együttesen 753 ezer részvényük van. Nem sokkal ezután jelentette be az igazgatóság, hogy 5 százalékot meghaladó részvényesek közgyűlést kezdeményeznek."

:D

Re: nincs cím

#656547 macika Előzmény: #656541

2x akkora forgalommal esett ma mint tegnap "ment"

jaja sapkás pánik nyami

jöhet a mammut2 tali itt is ))

Re: nincs cím

#656540 Kénes_Dénes Előzmény: #655512

Így van, igazi dörzsölt szakembergárda áll a cég élén. (Például a jó öreg puszilgatnivaló Kénes, és a Csabron, a Sárki, és még sokan mások a második vonalból) Egy gyors négyszerezés bármikor benne lehet rövid távon.