Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #656610:DD
Ma is lehetett venni bőven...
adták a számukra drága papírt..
Ha adják, van ki szeretettel elfogadja.
12Knál meg olcsó volt, mert 15K kellett akkor nekik..
Ilyen a tőzsde.. ilyen volt, ilyen lesz.
Ha nem ilyen lenne, nem tőzsde lenne ,-)
100fölött ismét utolsó gazember leszek nekik.. :D
Yo8!