Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #656610

:DD

Ma is lehetett venni bőven...

adták a számukra drága papírt..

Ha adják, van ki szeretettel elfogadja.

12Knál meg olcsó volt, mert 15K kellett akkor nekik..

Ilyen a tőzsde.. ilyen volt, ilyen lesz.

Ha nem ilyen lenne, nem tőzsde lenne ,-)

100fölött ismét utolsó gazember leszek nekik.. :D

Yo8!