Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: Nincs gáááááz!

#656522 Hathor Előzmény: #656516

jaja ,-)

A fordulat jele ott a charton, hogy pontosan melyik nap kezdődik, azt csak feltételezed.

Ha ügyes vagy aznap, ha nem, hamarosan ,-)

A gyorsulás beindult, ez yo jel.

Re: nincs cím

#656519 Kénes_Dénes Előzmény: #655882

Persze hogy jobb. El kell rejteni a tőkét a követelődzők elől. Például a kukacoskodó köszvényesek.

Nincs gáááááz!

#656516 Kénes_Dénes

http://postimg.org/image/ynsfoc2y9/

Ezen a Hathor által linkelt képen megjelent az igen ritka göncölszekér alakzat. Igen erős trendfordító hatású, és mindig egy fals letöréssel indul. A célár 350 forintra mutat, ami egybeesik a Csabron és több szakujságíró által jósolt 366 forinttal

Re: nincs cím

#656513 macika Előzmény: #656506

"A pesti parkett spekulatív kispapírjai különösen hajlamosak, akár több éves tetszhalott állapotot követően is, a robbanásszerű megindulásra. Olyan ez, mint a háromnapos láz. Hirtelen felszökik, csillapíthatatlanul tombol, majd elmúlik anélkül, hogy az orvos bármi okosat tudna mondani. Emlékezhetünk, hogy mit művelt az E-Star február elején, amikor a 99 forintos mélypontról190 forint környékére húzta fel magát."

:D

Sapkás Hathor

Re: nincs cím

#656485 Grizzly Géza Előzmény: #656479

Csak azt tudnám melyik az a kis pöcs,aki képes cikket íratni azért,hogy 20-30k db-tól megszabaduljon 100 ft környékén

Re: nincs cím

#656483 macika Előzmény: #656480

semmi érdekes csak a sapkás higit ))

szokásos benyalás

tündököl a csillagfosa ))

kedves vers32

Re: nincs cím

#656476 macika Előzmény: #656474

igen, fecó az utolsó pillanatig trédelte a sávszélesítésben forintozva )))