Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #656547

az gondolom csak véletlen, hogy ma 5 előtt 10 perccel kezdték el szórni... a héten hír jön a bíróságról, hogy f.a. a végeredmény???