Re: nincs cím 2013. szeptember 4. 20:54 Zotya32 Előzmény: #656547 az gondolom csak véletlen, hogy ma 5 előtt 10 perccel kezdték el szórni... a héten hír jön a bíróságról, hogy f.a. a végeredmény???