Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #656608

meglátjuk.. mindenesetre gyanús ez a mozgolódás a papír körül... beindul a kereskedés, jön egy pr-cikk a tőzsdefórumon, rá 2 napra meg 20%-ot esik az árfolyam... ez nekem rosszat jelez előre. persze forintozni lehet, aki elkapja, de mivel nagy összegben nem tudsz venni meg kiszállni, így minek kockáztatni? azért a 3-5e ft-ért beragadni egy rossz hír miatt???