Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #656617

az milyen durva, hogy most 1000 db-ot 85.000 ft-ért vehetsz meg, netán attól, aki azt 11.000-nél vette, azaz 11.000.000 ft-ért...

ehhez képest a phylaxia nyolcadolás biztonságos befektetés volt...

amúgy nutex-e-star konstelláció volt... :)