nem én voltam. én dolgozok.
még jobb:)
realizáltam is egy adagot.(meglegyen a mai napszámom)
szépen beszórt valaki az üres hati könyvbe
kt 55
árjegyző alszik?
Ne hazudj!
Miről beszélsz?
Milyen menekülés?
Milyen igazság?
Semmi köze KEGhez...
Megvannak a pozicióim? Milyen menekülés?
Továbbra is vagyok a topikokban.
Kegben is.
Továbbra is fel várom, annak ellenére, hogy most 50%ot emelkedett a papír 2hónap alatt és belefér a konszolidáció 26-39es emelkedés után.
Nekem továbbra is megvannak a papírjaim.
Innentől utoljára megkérlek ne szólj hozzám, mert unom az offokat, meg a beteges beledumálásokat az emberekbe.
Köszönöm kedves troll3
nem is szóltam hozzá
tipikus!!
nem baj kibírjuk
maci fundás papírja esnek például ez megy hetek óta
pffffffff
Most, hogy így elesni látszik a 35-ös bázisszinted, továbbá várható egy ritka rossz jelentés is, a legegyszerűbb dolog elmenekülni az igazság elől. Egyértelmű.
Bocs az offért.
Még valami.
Tegnap közöltem, hogy trollok írásaira innentől nem reagálok.
Nincs időm, kedvem. Nem verem szét a topikokat a kedvükért. Nem megyek le a gyerekes szintjükre tovább, mint amit eddig is tennem kellett a válaszadások gyanánt, szintjükre süllyedni
Szóval:
Kedves fórumosok!
Mától a trolloknak nem válaszolok.
-Nincs időm rá
-értelmetlen meddő vita papír nélküli lebeszélőkkel
-össze vissza hadoválnak
-trollkodnak
-provokálnak
-személyeskednek
-anyáznak
-hazudnak
-16órában pásztázzák a fórumokat és lecsapnak az emberekre troll baromságukkal
-nincs értelme szétverni miattuk a topikokat.
Ennyi..
köszi a figyelmet
Hathor
A jelenlegi kép nálam picit beközelítve napos chartba.
http://postimg.org/image/4b8t47hbp/full/
Mik lehetnek rajta?
Van kérdés?
Rozsdáskilincs trade topikjában előzetes képemen volt valami hasonló, amit ott mondtam nehogy árbóc legyen.
http://postimg.org/image/oi5r6qtkl/full/
Tegnap bullish engulfingra gyúrtunk, de a záró ár az előző napi nyitó alatt maradt, ha jól látom.
Óvatosan a poziciókkal!
Így van.
Amit tegnap beraktam egy bullish engulfing volt.
Azt kérdezte Csilla mire ez a nagy gyúrás fel, mondtam lehet erre.. ,-)
hát én kereskedési kényszerből adogattam rá pár shortot 200 felett.
No majd meglátjuk...