Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#654256 Hathor Előzmény: #654246

Ne hazudj!

Miről beszélsz?

Milyen menekülés?

Milyen igazság?

Semmi köze KEGhez...

Megvannak a pozicióim? Milyen menekülés?

Továbbra is vagyok a topikokban.

Kegben is.

Továbbra is fel várom, annak ellenére, hogy most 50%ot emelkedett a papír 2hónap alatt és belefér a konszolidáció 26-39es emelkedés után.

Nekem továbbra is megvannak a papírjaim.

Innentől utoljára megkérlek ne szólj hozzám, mert unom az offokat, meg a beteges beledumálásokat az emberekbe.

Köszönöm kedves troll3

Re: nincs cím

#654254 macika Előzmény: #654246

nem is szóltam hozzá

tipikus!!

nem baj kibírjuk

maci fundás papírja esnek például ez megy hetek óta

pffffffff

Re: nincs cím

#654246 Sly-- Előzmény: #654243

Most, hogy így elesni látszik a 35-ös bázisszinted, továbbá várható egy ritka rossz jelentés is, a legegyszerűbb dolog elmenekülni az igazság elől. Egyértelmű.

Bocs az offért.

Re: nincs cím

#654243 Hathor Előzmény: #654235

Még valami.

Tegnap közöltem, hogy trollok írásaira innentől nem reagálok.

Nincs időm, kedvem. Nem verem szét a topikokat a kedvükért. Nem megyek le a gyerekes szintjükre tovább, mint amit eddig is tennem kellett a válaszadások gyanánt, szintjükre süllyedni

Szóval:

Kedves fórumosok!

Mától a trolloknak nem válaszolok.

-Nincs időm rá

-értelmetlen meddő vita papír nélküli lebeszélőkkel

-össze vissza hadoválnak

-trollkodnak

-provokálnak

-személyeskednek

-anyáznak

-hazudnak

-16órában pásztázzák a fórumokat és lecsapnak az emberekre troll baromságukkal

-nincs értelme szétverni miattuk a topikokat.

Ennyi..

köszi a figyelmet

Hathor

Re: nincs cím

#654235 Hathor Előzmény: #654218

A jelenlegi kép nálam picit beközelítve napos chartba.

http://postimg.org/image/4b8t47hbp/full/

Mik lehetnek rajta?

Van kérdés?

Rozsdáskilincs trade topikjában előzetes képemen volt valami hasonló, amit ott mondtam nehogy árbóc legyen.

http://postimg.org/image/oi5r6qtkl/full/

Tegnap bullish engulfingra gyúrtunk, de a záró ár az előző napi nyitó alatt maradt, ha jól látom.

Óvatosan a poziciókkal!

Re: nincs cím

#654218 Hathor Előzmény: #654195

Így van.

Amit tegnap beraktam egy bullish engulfing volt.

Azt kérdezte Csilla mire ez a nagy gyúrás fel, mondtam lehet erre.. ,-)

hát én kereskedési kénys…

#654201 Aptiti

hát én kereskedési kényszerből adogattam rá pár shortot 200 felett.

No majd meglátjuk...

Re: nincs cím

#654195 ang3lt Előzmény: #653868

bullish engulfing lenne de nézd meg valami hitelesebb forràsbol mert zàràsra azért kicsit vàltozott a kép

a stooqos grafikonok màr nagyon sokszor bizonyitottàk megbizhatatlansàgukat