Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #654243

Most, hogy így elesni látszik a 35-ös bázisszinted, továbbá várható egy ritka rossz jelentés is, a legegyszerűbb dolog elmenekülni az igazság elől. Egyértelmű.

Bocs az offért.