Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #654235

Még valami.

Tegnap közöltem, hogy trollok írásaira innentől nem reagálok.

Nincs időm, kedvem. Nem verem szét a topikokat a kedvükért. Nem megyek le a gyerekes szintjükre tovább, mint amit eddig is tennem kellett a válaszadások gyanánt, szintjükre süllyedni

Szóval:

Kedves fórumosok!

Mától a trolloknak nem válaszolok.

-Nincs időm rá

-értelmetlen meddő vita papír nélküli lebeszélőkkel

-össze vissza hadoválnak

-trollkodnak

-provokálnak

-személyeskednek

-anyáznak

-hazudnak

-16órában pásztázzák a fórumokat és lecsapnak az emberekre troll baromságukkal

-nincs értelme szétverni miattuk a topikokat.

Ennyi..

köszi a figyelmet

Hathor