Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #654235Még valami.
Tegnap közöltem, hogy trollok írásaira innentől nem reagálok.
Nincs időm, kedvem. Nem verem szét a topikokat a kedvükért. Nem megyek le a gyerekes szintjükre tovább, mint amit eddig is tennem kellett a válaszadások gyanánt, szintjükre süllyedni
Szóval:
Kedves fórumosok!
Mától a trolloknak nem válaszolok.
-Nincs időm rá
-értelmetlen meddő vita papír nélküli lebeszélőkkel
-össze vissza hadoválnak
-trollkodnak
-provokálnak
-személyeskednek
-anyáznak
-hazudnak
-16órában pásztázzák a fórumokat és lecsapnak az emberekre troll baromságukkal
-nincs értelme szétverni miattuk a topikokat.
Ennyi..
köszi a figyelmet
Hathor