Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #654195

Így van.

Amit tegnap beraktam egy bullish engulfing volt.

Azt kérdezte Csilla mire ez a nagy gyúrás fel, mondtam lehet erre.. ,-)