Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

ang3lt Előzmény: #653868

bullish engulfing lenne de nézd meg valami hitelesebb forràsbol mert zàràsra azért kicsit vàltozott a kép

a stooqos grafikonok màr nagyon sokszor bizonyitottàk megbizhatatlansàgukat