Re: nincs cím 2013. augusztus 29. 11:59 ang3lt Előzmény: #653868 bullish engulfing lenne de nézd meg valami hitelesebb forràsbol mert zàràsra azért kicsit vàltozott a kép a stooqos grafikonok màr nagyon sokszor bizonyitottàk megbizhatatlansàgukat