Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #654218A jelenlegi kép nálam picit beközelítve napos chartba.
http://postimg.org/image/4b8t47hbp/full/
Mik lehetnek rajta?
Van kérdés?
Rozsdáskilincs trade topikjában előzetes képemen volt valami hasonló, amit ott mondtam nehogy árbóc legyen.
http://postimg.org/image/oi5r6qtkl/full/
Tegnap bullish engulfingra gyúrtunk, de a záró ár az előző napi nyitó alatt maradt, ha jól látom.
Óvatosan a poziciókkal!