valahogy úgy érzem ebbe a hóvégi felkötésbe usa nyitáskor beleadnak, és visszaszórják
kiderül
valahogy úgy érzem ebbe a hóvégi felkötésbe usa nyitáskor beleadnak, és visszaszórják
kiderül
....újabb shortokat nyitottam
most már azért akad egypár, remélem lefelé tolják target 16200-500 as sáv
ez hihetetlen, hogy a nagy esés óta nem történt semmi és nem tud semerre se menni ez a nyamvadék.
az előbb meg nulla volt. ilyen nagy mozgások mellett vajon milyen magasra tud felszúrni ez a buxi?:-)
azért az durva,elnézve a kötéslistát, hogy egyedül tudnám mozgatni a piacot, ha esetleg bekattanék:)
annó 90-es évek végén nem gondoltam volna, hogy piaci tényező lehetek:)
nekem teccik:)
ismét learatom a reggeli kis sortocskám gyümölcsét.
Soha rosszabbat.(napszám megvan)
igen
remélem a súlyát csökkentik majd a ricsi előnyére
harmada a buxkosárnak vicc
Mol iszonyat illikvid lett már egy ideje. Kis ktgvetéssel mozgatható a bux.
Holnap hó vége, bizonyosan könnyen értelmezhető, logikus mozgások lesznek :-)
borzalom tényleg nins likvidítás
mert a külföldiek távol
a tegnapi csoda rally is csak 1 napig tartott ? :-)) :D