Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#648136 BudFox Előzmény: #648062

én tartom a shortot...nap végén zárok annyit amennyi még biztonságos, SP esik vissza...

én nem dőlök be ennek a short coveringnek, mert alapja nem volt.

tegnap is eladtak OTP törzsrészvényeket. ...hosszabb távra tartogatom a shortokat - őszig, mondjuk.

persze rövid távra jó lehet a long.

én shortom 19.630 -ról van. szóval ráér....

Re: ds

#648071 Waszeitung Előzmény: #648021

Már csak 13e pont hiányzik! :D

Tetszik ez a megoldás,ütnek vágnak heteken keresztül aztán 2 nap alatt közel ezer pont up...

Re: nincs cím

#648062 Rozsdáskilincs Előzmény: #648059

Bud a stop megbízás is robot, félautomata kereskedés:) Ha sok robot ill stop aktiválódik az jó a kézi kereskedőnek mert adhat vagy vehet tőlük, mérlegelve a szitut. Míg a stop meg a robot egyszerűen csak köt mint a barom:)

Jó nagy sávunk van, visszamásztunk a sávba elméletben szabad az út 20000 megközelítéséhez.

Lengyelek kiléptek németek már korábban most az új sávalján jó belépés lehet náluk a továbbiakhoz. Én meg nagyon örülnék ha így is lenne:) Könnyebben viseli az ember ezt a meleget ha közben hízik a számla:)

Re: nincs cím

#648013 Rozsdáskilincs Előzmény: #647927

A végeredményt nézve teljesen mindegy hogy robot vesz elad vagy ember. A robot is egy ember akaratát teljesíti.

Re: nincs cím

#647927 BudFox Előzmény: #647901

az a valaki a 25 -ös pakkal az csak egy robot, nem igazi ember.

lehet hogy valami befektetési alapnak a robotja - sőt valószínű, és csak ellenpakkot nyit a robot a részvényekkel ellentételes pakkot.

szóval az nem érdekes, csak a többi pakk.

Re: nincs cím

#647796 Fornit Előzmény: #647708

Megjöttem, most nézem mi volt itt ma.

Az 590-es shortok most valahogy nem mutatnak olyan jól mint tegnap.

Re: nincs cím

#647715 Aptiti Előzmény: #647712

USDJPY -jen erősödésnek holnap a Japók biztosan nem fognak örülni (pontosabban dollár gyengülés)

Re: nincs cím

#647712 Aptiti Előzmény: #647708

Hátha a hétvégére megjön a várva várt eső...mert már pokol van

Holnap délelőtt én még további rallyra számítok.

Mindenesetre valószínű USA eloldalazgat.

Re: nincs cím

#647708 BudFox Előzmény: #647698

szerintem USA -t nem fogják megvenni, jöttek a héten terrortámadás gyanús hírek, bár ezeket mindig kétkedve kell fogadni.

meg pénteken általában esés szokott lenni.

én most egy nagy zuhénak örülnék :D - 456 pont :D

Re: nincs cím

#647699 Waszeitung Előzmény: #647698

20e felett lenne kitörés....de vkik már megint jobban tudnak vmit úgy tűnik.

"NEm vak ez a ló csak bátor!" :D

Kezd izgalmas lenni a sz…

#647698 Aptiti

Kezd izgalmas lenni a szitu

Minket akkor töretnek ki amikor S&P határozottan lefordul ismét az 1700-ről

Ha USA-t ma megveszik akkor nálunk holnap lehet elszállás lesz.

Re: nincs cím

#647691 BudFox Előzmény: #647684

minket még iszonyat húznak felfelé, híreket nem is hallottam, USA már meredeken csorog vissza..

ebből mi lesz ?..... bírnám ha USA -0.5 % -on zárna, vagy nagyobb minuszban. es.f kb. 1685-1680 on lenne jó.