Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Rozsdáskilincs Előzmény: #648059

Bud a stop megbízás is robot, félautomata kereskedés:) Ha sok robot ill stop aktiválódik az jó a kézi kereskedőnek mert adhat vagy vehet tőlük, mérlegelve a szitut. Míg a stop meg a robot egyszerűen csak köt mint a barom:)

Jó nagy sávunk van, visszamásztunk a sávba elméletben szabad az út 20000 megközelítéséhez.

Lengyelek kiléptek németek már korábban most az új sávalján jó belépés lehet náluk a továbbiakhoz. Én meg nagyon örülnék ha így is lenne:) Könnyebben viseli az ember ezt a meleget ha közben hízik a számla:)