Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #647698szerintem USA -t nem fogják megvenni, jöttek a héten terrortámadás gyanús hírek, bár ezeket mindig kétkedve kell fogadni.
meg pénteken általában esés szokott lenni.
én most egy nagy zuhénak örülnék :D - 456 pont :D