Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #647698

szerintem USA -t nem fogják megvenni, jöttek a héten terrortámadás gyanús hírek, bár ezeket mindig kétkedve kell fogadni.

meg pénteken általában esés szokott lenni.

én most egy nagy zuhénak örülnék :D - 456 pont :D