én sem értem ezt az egészet...viszont az OTP még mindig nem tudott a 4500 -as ellenállás fölé kerülni, sőt a 4470 is egy ellenállási szint,
a 4500 -at kell figyelni, ha azt átviszi akkor bajban lehetnek a shortok.
én sem értem ezt az egészet...viszont az OTP még mindig nem tudott a 4500 -as ellenállás fölé kerülni, sőt a 4470 is egy ellenállási szint,
a 4500 -at kell figyelni, ha azt átviszi akkor bajban lehetnek a shortok.
ezért nem daytradelek, mert sokszor megégettem már magam
csak a swing, az való nekem:)
A legjobb terep számomra a Range, mivel piramist építek és ezáltal legrosszabb esetben is nullában ki tudok szállni.(játékelmélet)
Persze egy trend kinyír, ha nincs rendes visszateszt.
"Kérdés ki a balek az asztalnál?:)"
Zsugás mondás: ha 5 percen belül nem jössz rá ki a hülye az asztalnál akkor Te vagy:)
Eddig meg a longosokat öntötték....semmi nem örök! :D
Na bővítettem még a szerény shortpakkomat 800 felett.
Majd 900 körül jön a móka.
A shortosokat kiöntik mint ürgét a kertben:)
Sc meglesz és mehetünk a lecsóba...+3% körül minden blue,hát persze! :D
Az a baj, hogy sokszor megtréfált már a forgalom nélküli emelkedés.
Tud az még sokkal magasabbra is menni.
Érdekes ez a hati vételi oldalon folyamatosan megjelenő 25k vételi ajánlat.
Támasztja az árfolyamot.
Kérdés ki a balek az asztalnál?:)
Most nézem milyen szép forgalom társul mindehhez,bravo!
Ez alapján megint öntöde lesz...
http://stooq.com/q/?s=^bux&c=10d&t=l&a=lg&b=0
Tegnap óta promt cirka 550 pont....kicsit nagy a vola.
sok a ha igen.....de semmilyen hírre megtépni 330 ponttal ?
USA adatok meg még csak most jönnek mi lesz ha azok rosszak lesznek ? bár azt kizártnak tartom hogy olyan rossz adatokat hozzanak ki, nagyon félnek.
Nem bírtam magammal ebben a nagy melegben... felvettem egy kis shortot 700 körül indítva.
Elméletileg most akarják kitöretni, ha jól látom.
Sohasem szerettem a nyájjal menni:)
Hát azóta tovább ment egy százast. (még 500 felett zárogattam)
Ilyenkor mindig dacból szoktam az ellenkező oldalt nyitogatni.
Pedig nagyon nem helyes a piac ellen menni.
Ezért tényleg megfogadom a tanácsod és inkább valami hideget nyitok:)
érdekes lehet a dolog ,mert gyakorlatilag nulla forgalommal, szinte semmi érdeklődés mellett tipegünk fölfelé, ha ehhez a menethez megjönne a valós vételi igény durva emelkedés lehetne, ha viszont délután elkezdik visszaadni a napitréderek, illetve ismét kezdik leépíteni a pakkokat a nagyobb befektetők akkor folytatódik a lejtmenet, szerintem sokan ezeket az árfolyamokat ismételt sajátrészvény eladásra fogják kihasználni
tudom :) sok a feltételes mód, sok a ha :)
Azt honnan tudod előre hogy korán zártad?
Nyiss vmit...shortot,longot,vagy vmi üvegeset.
Sajna hamar zártam a longjaimat. :(
Most meg nem tudom mitévő legyek?
háááát igen :) ezeknél csak a fel az irány
bár figyelembe kell venni hogy nemzetközi szinten egy sávozás is simán benne lehet, mert egy durvább letöréshez azért impulzus kéne, valami funda dolog, az pedig egyenlőre a fed bizonytalanságán kívül nem igazán van, igaz hogy a fed pumpa saját maga is brutál lufifújás, de óvatosan próbálják kezelni a dolgot ez azért látszik
magyar viszonylatban pedig szerintem amíg a fidesz van hatalmon (mindenféle politikai töltet nélkül mondom,mert nekem tökminegy ki van ott) nagy kánaán nem várható, a polgárbarát(ibb) és nagytőke ellenes ,kiszámíthatatlan viselkedés nem igazán engedi a rakétát, bármelyik pillanatban jöhet egy bejelentés, hogy kit mikor miért húznak le, és jönni is fog, hisz:
http://www.napi.hu/ado/csunyan_elszamoltak_magukat_orbanek_lesz_itt_meg_tennivalo.561497.html
a lukakat tömködni kell alapon.... a gyj-kből pedig mit szűr le a kormány? mennek a cégek, nincs itt semmi baj, vagyis önerősítő spirál, az ökörségek pozitív visszajelzésére újabb ökörség lesz a lépés ,mindaddig míg valami elementális baki nem jön (persze lehet rosszul látom és semmi baki nem lesz és kivezénylik az országot a trutyiból, háááát legyen így!!! )
igen, mert mindig minden áron felfelé kell rángatni a piacokat :DD
SP éppen a támasz törésére készül....ez a kis visszaemelkedése is ellenállásba fog szerintem ütközni.
1690 -a támasz. a futuresnél.
Ha be is rottyantunk akkor is fel lesz cibálva ez a koszfészek...